top of page
SmartROC T35 E.jpeg
Bit t51/89 mm, T45/89 mm

Epiroc üstten darbeli delme sistemleri ve ilgili ekipmanlar için tüm dünyadaki en büyük ürün gamına sahiptir. Ürünlerimizin her biri, fiyat ve performans bazında üstten darbeli delme uygulamalarında optimum performans için tasarlanmıştır.

Diş Tipleri : R38, T38, T45, T51

Bit Çapı : 60 mm - 152 mm

Gövde Tipleri : Retrac(kanallı), Düz(kanalsız)

Elmas Tipleri : Küresel, Yarı balistik, Balistik, Trubbnos

Yüzey Tipleri : Drop Center, Flat Face, Dome, MRB

Üstten Darbeli Delme Araçları (Yer üstü)
Boomer M20 Battery in underground mine front right view.jpeg
yer altı tünel biti r32 45 mm

Epiroc üstten darbeli delme sistemleri ve ilgili ekipmanlar için tüm dünyadaki en büyük ürün gamına sahiptir. Ürünlerimizin her biri, fiyat ve performans bazında üstten darbeli delme uygulamalarında optimum performans için tasarlanmıştır.

Diş Tipleri : R25,R28,R32,R38,T38

Bit Çapı : 33 mm - 127 mm

Gövde Tipleri : Retrac(kanallı), Düz(kanalsız)

Elmas Tipleri : Küresel, Yarı balistik, Balistik, Trubbnos, PCD

Yüzey Tipleri : Drop Center, Flat Face, Dome

Üstten Darbeli Delme Araçları (Yer altı)
SmartROC D50_edited.jpg
Epiroc dth bit, QL, DHD

Birçok uygulamaya uygun tasarlanmış kapsamlı bir DTH bit ürün gamını sunuyoruz. Her bir bit kaliteli alaşım çelikten yapılmış, kusursuz bir gövde elde etmek için hassas bir şekilde işlenmiş, gerekli sertliğe ulaşana kadar ısıl işleme tabi tutulmuş, yorgunluğa karşı dirençli olması için yüzey sıkıştırması yapılmış ve Epiroc bünyesinde üretilen hassas elmaslarla donatılmıştır.

Bit çapı : 90 mm - 305 mm

Shank Tipleri : DHD 3.5, DHD 340, DHD 350, DHD 360, DHD 380, TD 40, QL 50, QL60, QL 80

Kuyudibi (DTH) Delme Araçları
HRD100 application high.jpeg
Atlas Copco integral matkap

   Atlas Copco İntegral Matkaplar​

  • Islak veya kuru delme için özel olarak tasarlanan, son derece sağlam C253 üstün kaliteli çelik.

  • Sağlam ve sertleştirilmiş şank sayesinde yüksek aşınma direnci ve uzun kullanım ömrü.

  • Matkapın boşaltma deliğini koruyan özel korozyon önleyici yağ.

  • Özel bir bronz sert lehimleme işlemiyle hazırlanan yüksek kaliteli ara parçalar sayesinde azaltılmış karbit arızası riski.

El Tipi Delme Araçları
Boyles C6 C6C CE_edited.jpg
Fordia epiroc bit matkap elmas

2009'dan beri HERO karot uçları, birçok elmas delicinin en popüler tercihi olmuştur. HERO bitleri, endüstride olağanüstü bir penetrasyon/ömür oranı sunmasıyla tanınmaktadır. HERO karot ucu serisinin tamamı, kesme yeteneklerini korumak için titanyum ile kaplanmış, yalnızca en yüksek dereceli elmaslar kullanılarak üretilmiştir. Dahası, HERO karot uçları, Fordia'nın istisnai kalite standartlarını karşılamak için gereken tutarlılığı sağlayan üniter bir fırınlama işlemi kullanılarak üretilir.

Altı matrisi ile HERO serisi, delicilerin Mohs ölçeğine göre 3,5 ile 8 arasında değişen kaya sertliğine sahip zeminlerde mükemmel delme performansı elde etmelerini sağlar ve ayrıca daha yumuşak, aşındırıcı zeminler için uygundur. Bu serideki her matris, derin delik delme için bir Vulcan konfigürasyonunda mevcuttur. Sert, aşındırıcı zemin için, aynı mükemmel penetrasyon/ömür oranı için HERO Abrasive karot uçları serisini seçtiğinizden emin olun.

Karotlu Sondaj Ekipmanları 
DM30+XC+62_edited.jpg
epiroc Tricone bit

Epiroc sınıfının en iyisi tricone bitleri sunar, en yüksek performans, güvenilirlik ve kullanılabilirliği vaat eder. Elmas uçların yerleşimi ve rulman geometrisi, yükü rulmanlar üzerine daha eşit bir şekilde dağıtacak şekilde optimize edilmiştir. Sonuç, daha pürüzsüz ve daha dengeli bir kesme yapısı sayesinde uzun süre boyunca giriş hızlarını korur ve rulman arızası riskini azaltır. Ek bir fayda olarak, tam gövde zırhı hem uç gövdesindeki hem de alt kısımdaki aşınmayı en aza indirir.

Tricone Bit çap aralığı : 64 mm - 311 mm

Döner (Rotary) Delme Araçları
bottom of page